reklama

Starszym entuzjastom komputerów PC oraz moddingu raczej nie trzeba przedstawiam firmy Thermalright. To przeważnie chłodzenia od tej firmy gościły w topowych komputerach na początku lat 2000 wyposażonych w procesory Core 2 Duo czy pierwsze Core i7. Przejdźmy zatem do dobrej wiadomości. Thermalright, ogłosił właśnie swój oficjalny powrót na polski rynek.

Dla starszych entuzjastów PC, Thermalright to marka, która nie wymaga przedstawienia. Produkty takie jak Ultima 90, Ultra 120 Extreme czy HR02 były niegdyś synonimem doskonałej wydajności i jakości. Wspomnienia o tych modelach mogą wywołać nostalgię u wielu użytkowników, którzy pamiętają czasy, gdy procesory Intel Core 2 Duo były popularne do podkręcania. Sam prywatnie w swojej kolekcji posiadam Ultra 120 Black, który mimo 15-lat na karku dalej sprawdza się świetnie nawet z nowymi procesorami. Firma przez lata była liderem w wymyślaniu nowych rozwiązań. Marka poniekąd zasłynęła dzięki wprowadzenia wypukłej podstawy swojego coolera, która stała się standardem w branży. 

reklama

Chłodzenia Thermalright w końcu dostępne w Polsce i to jak tanio

Powrót marki na polski rynek to nie tylko sentyment, ale przede wszystkim gwarancja wysokiej wydajności i jakości w przystępnej cenie. Wystarczy wspomnieć, choć takie modele jak Phantom Spirit 120SE czy Peerless Assassin 120. Biorąc pod uwagę ich renomę, za granicą można powiedzieć, że zapowiadają się na prawdziwe hity sprzedażowe, które szybko zyskają popularność wśród wielu użytkowników.

Co najważniejsze produkty Thermalright już są dostępne u wszystkich największych sprzedawców części komputerowych w Polsce, m.in. w ofercie sklepów:

Produkty Thermalright są dostępne w atrakcyjnych cenach. Te zaczynają się od 99 zł za model Assassin X 120 Refined SE. W ofercie znajdują się również bardziej zaawansowane modele, takie jak Frost Commander 140 Black, dostępny za 469 zł. Wszystkie produkty objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta oraz międzynarodowym wsparciem technicznym. 

Pełna lista dostępnych produktów i ich sugerowanych cen (MSRP) prezentuje się następująco:

  • Assassin X 120 Refined SE z MSRP 99 zł
  • Assassin X 120 Refined SE ARGB z MSRP 129 zł
  • Assassin X 120 Refined SE White ARGB z MSRP 129 zł
  • Burst Assassin 120 z MSRP 139 zł
  • Burst Assassin 120 ARGB z MSRP 159 zł
  • Burst Assassin 120 EVO Dark z MSRP 169 zł
  • Peerless Assassin 120 z MSRP 239 zł
  • Peerless Assassin 120 Black z MSRP 239 zł
  • Peerless Assassin 120 White z MSRP 239 zł
  • Peerless Assassin 120 SE z MSRP 189 zł
  • Peerless Assassin 120 SE ARGB z MSRP 209 zł
  • Peerless Assassin 120 SE White Argb ARGB z MSRP 219 zł
  • Phantom Spirit 120 z MSRP 239 zł
  • Phantom Spirit 120 EVO z MSRP 279 zł
  • Phantom Spirit 120 SE z MSRP 209 zł
  • Phantom Spirit 120 SE ARGB z MSRP 229 zł
  • Frost Commander 140 Black z MSRP 469 zł
Share.

Cześć! W redakcji 3D-Info będę odpowiadał za większość testów podzespołów komputerowych m.in: procesorów, płyt głównych, kart graficznych, ale także urządzeń sieciowych. Możecie spodziewać się również licznych tekstów okołosprzętowych, omówień bieżących wydarzeń i premier, rankingów czy porównań. Z góry przepraszam za mocno techniczny język. Jestem typowym geekiem komputerowym, który uwielbia zagłębiać się w szczegółach budowy podzespołów. Uwielbiam spędzać godziny na testach, a okno 3DMarka znam już chyba na pamięć. Lubię też wyszukiwać promocje na te najważniejsze i najdroższe komponenty komputerowe. I choć nie mam wieloletniego doświadczenia dziennikarskiego, mam nadzieję, że 3D-info to kolejny etap mojego rozwoju zawodowego.   Swoją przygodę z dziennikarstwem zaczynałem na 3D-Info niemal 10 lat temu. Jednak wtedy nie był to portal technologiczny, a bardziej blog teamu overclokingowego. Nasze wpisy skupiały się na raportowaniu naszych osiągnięć, czy podsumowania zawodów, w których braliśmy udział. Niestety, nie przetrwaliśmy próby czasu, a ekipa rozeszła się do „normalnej” pracy. Sam przez lata pracowałem w kilku sklepach ze sprzętem RTV i AGD. Mój powrót do dziennikarstwa nastąpił w 2019 roku, w sumie to z przypadku, na łamach portalu PCWorld.pl. Zaczynałem skromnie od pojedynczych testów pamięci RAM czy dysków. To opór Piotrka Opulskiego, naszego wydawcy spowodował, że zdecydowałem się w 2021 całkowicie zmienić swoją drogę kariery zawodowej i zostałem redaktorem na stałe.   Nie będzie raczej niespodzianką, jak powiem, że mimo upływu lat moje zamiłowanie do podkręcania nie ustąpiło. Obecnie pomału wracam do świata ekstremalnego overclockingu, by jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę technologiczną. Idealne popołudnie dla mnie to dewar pełen ciekłego azotu i odpalone na komputerze liczne benchmarki.

Exit mobile version