Mission Impossible 7 – kiedy premiera hitu z Marcinem Dorocińskim w obsadzie?

Mission Impossible 7 to kolejna część kultowej serii filmów akcji. Kiedy premiera najnowszej odsłony?

Mission Impossible to seria filmów akcji, której historia sięga 1996 roku. Wówczas pojawił się pierwszy film, którego głównym bohaterem jest Ethan Hunt, agent organizacji zwanej IMF. W rolę głównego bohatera nieprzerwanie od 27 lat wciela się Tom Cruise. Teraz przyszedł czas na kolejną, ale jak wiemy nie ostatnią odsłonę cyklu.

O czym będzie Mission Impossible 7?

Mission Impossible 7, a tak właściwie to Mission Impossible: Dead Reckoning Part One ponownie zabierze nas w wir akcji. Ethan Hunt wraz z organizacją IMF udaje się, jak to określają twórcy, na swoją najniebezpieczniejszą misję. Ich zadaniem jest wytropienie nowej broni, której użycie zagraża całej ludzkości. Żeby było trudniej, poza arcytrudnym zadaniem, Ethan musi poradzić sobie także z demonami przeszłości, które jak nigdy, dają o sobie znać. W walce z potężnym wrogiem nasz bohater zorientuje się, że misja jest najważniejsza, nawet jeśli ceną ma być życie jego lub jego najbliższych.

Obsada

W filmie Mission Impossible Dead Reckoning Part One wystąpią m.in.:

  • Tom Cruise – Ethan Hunt
  • Hayley Atwell – Grace
  • Ving Rhames – Luther Stickell
  • Simon Pegg -Benji Dunn
  • Rebecca Ferguson – Ilsa Faust
  • Vanessa Kirby – Biała Wdowa
  • Henry Czerny – Eugene Kittridge
  • Marcin Dorociński – kapitan okrętu Sewastopol

Marcin Dorociński w Mission Impossible

Marcin Dorociński niestety nie może pochwalić się główną rolą w najnowszej części Mission Impossible, jednak i tak jest to ogromne wyróżnienie dla polskiego aktora. Otrzymał on rolę kapitana okrętu podwodnego Sewastopol, który pojawia się w prologu filmu. Dorociński dostał na ekranie niespełna 10 minut, jednak jak mówią osoby, której miały już okazję obejrzeć film, wykorzystał je do maksimum i wypadł świetnie.

Kiedy premiera?

Mission Impossible Dead Reckoning Part One zadebiutuje w kinach już 14 lipca. Film będzie można oglądać w największych sieciach, takich jak Cinema City, Helios czy Multikino, ale także w mniejszych kinach w całej Polsce.

Co więcej, wiadomo także, że 28 czerwca 2024 roku na ekrany kin trafi 2 część filmu.