Fear of the Walking Dead – kiedy 7 odcinek 8 sezonu?

Za nami już 6 odcinków 8 sezonu Fear of the Walking Dead. Kiedy możemy spodziewać się premiery 7 epizodu?

Fear of the Walking Dead jest spin-offem niezwykle popularnego serialu The Walking Dead. W sumie można śmiało powiedzieć, że jest to pełne uniwersum, w którym powstają kolejne produkcje, i to nie tylko serialowe. Fear of the Walking Dead opowiada historię epidemii zombie, która przedstawiona jest z perspektywy amerykańskiej rodziny. Sezon 8, który ma być swoją drogą finałem całej opowieści, która przedstawia losy Morgana Jonesa. Co stanie się z jego najbliższymi, ale także wrogami, z którymi musi walczyć, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i rodzinie?

Najnowszy sezon został podzielony na 12 odcinków. Twórcy skorzystali jednak z modnej w ostatnim czasie metody, czyli podzielili sezon na dwie części. Pierwsza z nich, która składała się z 6 odcinków, zakończyła się kilka dni temu. Na premierę 7 odcinka przyjdzie nam niestety jeszcze trochę poczekać.

Fear of the Walking Dead – kiedy premiera 7 odcinka?

Dokładna data premiery 7 odcinka Fear of the Walking Dead, w tym też 2 części 8 sezonu nie jest jeszcze dokładnie znana. Wiemy jednak, że nastąpi to jeszcze w 2023 roku, a konkretniej mówiąc, pod jego koniec. Już w przypadku 7 sezonu, mieliśmy do czynienia z dzieleniem na części. Wówczas na kolejne odcinki czekaliśmy niespełna 4 miesiące. Jeśli w tym przypadku będzie podobnie, druga część 8 sezonu powinna pojawić się na antenie AMC Polska w okolicach października tego roku. Jest to jak najbardziej możliwe, szczególnie, że środek jesieni to idealny, i często wykorzystywany moment na głośne serialowe premiery.

Kiedy tylko pojawią się oficjalne informacje na temat premiery 2 części 8 sezonu, poinformuję o tym.