Wiedźmin sezon 3 – kiedy premiera 2 części?

Obejrzałeś już wszystkie dostępne odcinki 3 sezonu Wiedźmina na Netflix i zastanawiasz się, kiedy pojawi się 2 część? Jesteś w idealnym miejscu.

Kilka dni temu, a dokładnie 29 czerwca na platformie Netflix pojawiła się 1 część 3 sezonu serialu Wiedźmin. Składa się ona z 5 epizodów. Poznamy tutaj dalsze losy Geralta z Rivii, Ciri, Yeneffer, Jaskra i innych bohaterów uniwersum stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego.

Wydaje się, że serialowy Wiedźmin od Netflixa ma równie wielu przeciwników co zwolenników. Nie można jednak odmówić tej produkcji zainteresowania. Każdy kolejny sezon sprawia, że serial jest na ustach prawie wszystkich. Co więcej, 1 miejsce na liście najpopularniejszych seriali w tym tygodniu mówi samo za siebie. Co więcej, w serwisie Rotten Tomatoes produkcja uzyskała notę na poziomie 83 %, co jest bardzo dobrą oceną.

Wiedźmin sezon 3 – premiera 2 części

To jednak jeszcze nie koniec, ponieważ sezon został podzielony na dwie części. Przed nami jeszcze 3 odcinki tej serii. Premiera zaplanowana jest na 27 lipca. Wówczas zobaczymy finał 3 sezonu. Będzie to także ostatnia okazja, aby w roli Geralta z Rivii zobaczyć Henry’ego Cavilla. Od 4 sezonu w tej roli wystąpi Liam Harmsworth.