Turbulencje na Netflix – czy będzie 5 sezon serialu?

Jesteśmy po premierze 2 części 4 sezonu serialu turbulencje. Czy będzie 5 sezon hitu na Netflix?

Turbulencje to zdecydowanie jeden z największych hitów na platformie Netflix. Przez ostatnie kilka lat seria przeszła dość burzliwe chwile. Pierwsze 3 sezony zostały stworzone przez stację NBC i trafiły na platformę Netflix. To właśnie tutaj mnóstwo ludzi obserwowało losy pasażerów feralnego lotu 828. Platforma Netflix przejęła produkcję Turbulencji i w czerwcu mieliśmy okazję zobaczyć 2 część 4 serii. Co dalej z serialem?

Turbulencje – czy będzie 5 sezon?

To niestety już pewne, nie obejrzymy kolejnych odcinków serialu Turbulencje. Po przejęciu produkcji, władze Netflixa podjęły decyzję o stworzeniu 4 sezonu, aby zamknąć wszystkie wątki i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Tym samym dalsza produkcja serialu została skasowana. Twórca opowieści początkowo planował rozpisanie Turbulencji na 6 sezonów, jednak idąc za decyzją “góry” musiał skondensować wydarzenia tak, aby na wszystkie, lub choćby najważniejsze pytania odpowiedzieć w 4, finałowym sezonie.

Zdarzały się już różne sytuacje z serialami Netflixa, jednak w tym przypadku sprawa wydaje się być w pełni przesądzona i nie mamy się co spodziewać kontynuacji serialu Turbulencje. Jeśli jednak jesteś dopiero przed seansem, bez obaw możesz obejrzeć wszystkie odcinki na platformie Netflix. Twórcy zakończyli opowieść, więc nie musisz obawiać się sytuacji, w której ważne wątki pozostaną bez odpowiedzi.