The Bear sezon 3. Czy będzie na Disney Plus? Co już wiemy?

The Bear to aktualnie jeden z najlepiej ocenianych seriali na platformie Disney Plus. Czy doczekamy się 3 sezonu?

2 sezon The Bear zadebiutował na platformie Disney Plus 2 sierpnia. Tego dnia w serwisie VOD pojawiło się wszystkie 10 odcinków. Serial cieszy się doskonałymi recenzjami, o czym może świadczyć ocena na poziomie 90 % w serwisie Metacritic. Wiele osób już teraz zastanawia się, czy pojawi się 3 sezon The Bear. Postanowiłem zebrać w jednym miejscu najważniejsze informacje.

O czym jest The Bear?

Carmy to młody szef kuchni. W pewnym momencie swojego życia postanawia wrócić do Chicago, aby poprowadzić rodzinny biznes. Nie jest to jednak ekskluzywna restauracja, a zwyczajny bar z kanapkami. Same warunki pracy także nie należą do najłatwiejszych. Camry musi mierzyć się z nieokrzesaną ekipą, która ostatecznie i tak stanie się jego drugą rodziną, urzędem skarbowym, inspektorami BHP i tak moglibyśmy wymieniać dalej. Jednak główną przeszkodą w osiągnięciu celu wydaje się być sam bohater, który z odcinka na odcinek zmienia się na lepsze.

The Bear z pozoru jest opowieścią o jedzeniu i kulinariach, jednak szczerze mówiąc więcej tutaj kina obyczajowego niż komedii o barze, na czym serial ogromnie zyskuje.

Obsada

W serialu The Bear występują m.in.:

  • Jeremy Allen White
  • Ebon Moss-Bachrach
  • Ayo Edebiri
  • Lionel Boyce
  • Liza Colon-Zayas
  • Matty Matheson
  • Abby Elliott
  • Edwin Lee Gibson

Czy będzie 3 sezon?

Jeśli chodzi o 3 sezon The Bear, jest na to bardzo duża szansa, ze względu na fenomenalną oglądalność i świetne oceny. Kanał FX jednak jeszcze nie poinformowali o swoich planach i przyszłości produkcji. W tej kwestii musimy uzbroić się w cierpliwość.

Dobrej myśli jednak jest odtwórca głównej roli, Jeremy Allen White, który w wywiadzie dla TheWrap powiedział:

Wiesz, uwielbiam i zawsze bardzo uwielbiałem Sama Rockwella, i czuję, że jakoś pasowałby do tego świata. Jako kumpel Ebona (serialowego Richiego – przyp. red.) czy coś. Czuję, że mógłby to zrobić. Sam nie wiem. Mam wrażenie, że jest dla niego miejsce w uniwersum “The Bear”.

Być może twórcy wysłuchają głosu fanów i stworzą kolejną odsłonę serialu. Szczerze mówiąc, jest na to bardzo duża szansa.