Teściowie 2 – czy będzie na Netflix? Sprawdź, kiedy i gdzie obejrzeć polską komedię

Sprawdź, gdzie obejrzeć film Teściowie 2, czyli kontynuację wielkiego hitu.

Premiera pierwszej części filmu Teściowie miała miejsce w 2021 roku. Na początku lipca tego roku, film pojawił się na platformie Netflix, z miejsca stając się wielkim hitem, i najchętniej oglądanym wówczas filmem. Już wkrótce premierę będzie miała kontynuacja polskiej produkcji.

O czym jest film Teściowie?

Teściowie to polski film, który opowiada historię dwóch rodzin, które dzieli wszystko – pieniądze, status społeczny, wykształcenie. Jest jednak jedna rzecz, która ich łączy, planowane wesele ich dzieci. Młodzi jednak w pewnym momencie rezygnują z powiedzenia sobie sakramentalnego TAK, co wywołuje sporą konsternację. Co w takim razie z weselem? Zaczyna się od wzajemnych pretensji rodziców wobec siebie, co przeradza się ostatecznie w publiczne pranie brudów i otwartą wojnę. Niczego nieświadomym gościom jednak nie przeszkadza to w rozkręcaniu wesela, mimo, że na sali nie ma Pary Młodej.

Co zobaczymy w kontynuacji?

W drugiej części filmu powracają dobrze nam znani bohaterowie. Niedoszłe małżeństwo, czyli Łukasz i Weronika postanawiają dać sobie jeszcze jedną szansę. Tym razem ślub ma się odbyć w nadmorskim kurorcie. Na uroczystości pojawiają się goście, w tym rodzice panny młodej wraz z psem, oraz matka Łukasza, która zdążyła się rozwieść z mężem. Na uroczystość przyprowadziła dużo młodszego partnera. Bohaterom ponownie zaczynają puszczać hamulce, co nie może skończyć się dobrze.

Obsada

W filmie Teściowie 2 na ekranach pojawią się m.in.:

  • Maja Ostaszewska
  • Izabela Kuna
  • Ewa Dałkowska
  • Adam Woronowicz
  • Eryk Kulm Jr
  • Andrzej Zieliński

Kiedy premiera?

Film Teściowie 2 będzie miał swoją oficjalną premierę 15 września 2023 roku.

Czy będzie na Netflix? Gdzie obejrzeć?

Od dnia premiery film Teściowie 2 będzie dostępny jedynie w kinach. Seanse odbędą się w największych sieciach, takich jak Cinema City, Helios czy Multikino, ale także w mniejszych kinach studyjnych w całej Polsce. Jeśli chodzi o Netflix, w najbliższym czasie film na pewno nie trafi na platformę. Być może zostanie dodany później do biblioteki serwisu, jednak do tego czasu minie co najmniej kilka miesięcy.