Ten telewizor to spełnione marzenie graczy i kinomanów? Philips OLED818 wchodzi do Polski

Na polskim rynku zadebiutował najnowszy model Philips OLED818, reprezentujący kolejną generację ekranów OLED z technologią Ambilight TV. Telewizor ten oferuje jakość obrazu i dźwięku oraz dodatkowe funkcje, które mogą przypaść do gustu największym kinomaniakom i hardcore’owym graczom.

Jakość obrazu – OLED, 4K, 120 Hz

Philips OLED818 wykorzystuje procesor obrazu 7th Gen Philips P5 AI z zaawansowaną sztuczną inteligencją i funkcją V2 Ambient Intelligence. Dzięki temu użytkownik może dostosowywać jasność, wartość gamma i odwzorowanie kolorów w czasie rzeczywistym, aby optymalnie dostosować obraz do panującego oświetlenia. Czujnik światła mierzy temperaturę barwową w pomieszczeniu, a algorytm AI przetwarza to, co dzieje się na ekranie w sposób podobny do ludzkiego mózgu, zapewniając płynne ruchy i żywe kolory.

Dodatkowo, model ten oferuje ulepszoną funkcję Super Resolution, gwarantującą wyraziste krawędzie i bogate w szczegóły obrazy. Warianty ekranu OLED818 dostępne są w rozmiarach od 42 do 77 cali, a jasność szczytowa w przypadku ekranów powyżej 55 cali sięga 1000 nitów.

Telewizor OLED zawieszony na ścianie

Dźwięk

Philips OLED818 zapewnia doskonałą jakość dźwięku dzięki zintegrowanemu systemowi audio 2.1 o mocy 70W (lub 50W dla rozmiaru 42″). Zastosowano zaawansowane rozwiązania, takie jak funkcja DTS Play-Fi, pozwalająca na bezprzewodowe połączenie z kompatybilnymi soundbarami i głośnikami w całym domu. Model ten oferuje także liczne funkcje poprawiające dźwięk, w tym personalizację dźwięku Mimi, dostosowującą głośność do indywidualnych preferencji użytkownika.

Rozwiązania dla graczy i niezrównany Google TV

Philips OLED818 działa na systemie operacyjnym Google TV, który pozwala na łatwiejszy dostęp do ustawień, funkcji i treści oraz oferuje trafniejsze rekomendacje. Telewizor ten jest także dobrym wyborem dla graczy, z obsługą głównych formatów HDR, kompatybilnością z Dolby Vision 4K 120 Hz i technologią Nvidia G-Sync, zapewniając płynną i dynamiczną rozgrywkę.

Philips OLED818

Funkcja Ambilight i design

Jeden z wyróżniających się elementów Philips OLED818 to technologia Ambilight, która generuje podświetlenie odpowiadające obrazowi na ekranie. Telewizor posiada smukłą konstrukcję z niemal niezauważalną ciemną ramką, a aplikacja Ambilight Aurora pozwala zamienić nieużywany telewizor w źródło świetlnego obrazu.

Cena i dostępność

Philips OLED818 dostępny jest w pięciu rozmiarach: 42, 48, 55, 65 i 77 cali. Cena poszczególnych modeli prezentuje się następująco:

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.