Skazana sezon 3 – kiedy premiera? Co wiemy o serialu TVN?

Skazana to jeden z najciekawszych przykładów polskich seriali, które odniosły wielki sukces. Postanowiłem zebrać najważniejsze informacje na temat 3 sezonu.

1 sezon serialu Skazana miał swoją premierę w sierpniu 2021 roku. Praktycznie od samego początku cieszy się bardzo dużą popularnością wśród polskich widzów. Aktualnie w serwisie Player dostępne są dwa sezony opowieści. Co już wiadomo na temat 3 serii?

O czym jest serial Skazana?

Główną bohaterką serialu Skazana jest Alicja Mazur. Sędzia, która słynie z tego, że jest wyjątkowo surowa wobec przestępców. W pewnym momencie zostaje oskarżona o zabójstwo i trafia do więzienia. Jak można się spodziewać, spotyka tam mnóstwo osób, które swoimi wyrokami wysłała za kraty. To, co trzyma ją przy życiu to jej nastoletnia córka oraz chęć zemsty na tych, którzy ją wrobili.

Trafiając do celi, kobieta na własnej skórze przekona się, że więzienie może zmienić każdego. To miejsce rządzi się własnymi prawami, do których będzie musiała się przyzwyczaić i zacząć je przestrzegać. W 2 sezonie pojawił się cień szansy na uniewinnienie, jednak sprawy potoczyły się w nieco inny sposób.

Aktualnie dostępne są dwa sezony serialu Skazana. Każdy z nich liczy po 8 odcinków.

Skazana sezon 3 – kiedy premiera?

O tym, że pojawi się 3 sezon serialu Skazana, wiemy już od jakiegoś czasu. Informacja pojawiła się w maju tego roku na profilach stacji TVN. Informowano wówczas, że zakończyły się zdjęcia do 3 serii, i pojawi się ona jeszcze w tym roku. Możemy więc podejrzewać, że dalsze losy sędzi Alicji Mazur poznamy jesienią tego roku.

W obsadzie pojawią się także nowi aktorzy. Aktualnie wiadomo, że na ekranach pojawią się m.in. Leszek Lichota oraz Gabriela Muskała.

W oczekiwaniu na 3 sezon Skazanej, na platformie możesz obejrzeć spin-off serialu, który opowiada o ulubienicy widzów, czyli Pati.

Obsada

W serialu Skazana występują m.in.:

  • Agata Kulesza – Alicja Mazur
  • Michał Czernecki – Paweł Witkowski
  • Bartłomiej Topa – Piotr Serafin
  • Martyna Byczkowska – Hania Mazur
  • Aleksandra Adamska – Pati
  • Marta Malikowska – Kosa