Reacher 2 sezon – kiedy premiera, obsada, trailer. O czym będzie kolejna część serialu?

Sprawdź, co już wiemy na temat 2 sezonu serialu Reacher.

Serial Reacher jest oparty na cyklu bestsellerowych powieści autorstwa Lee Childa. 1 sezon, który miał premierę na początku 2022 roku. Jak donosi platforma Prime Video, pierwszy odcinek znalazł się w pierwszej piątce najchętniej oglądanych produkcji w USA w ciągu 24 godzin od premiery. Już wkrótce pojawi się kolejny sezon. Co już wiemy na jego temat?

O czym będzie 2 sezon Reacher?

Po wydarzeniach z pierwszego sezonu Reacher postanowił wieść koczowniczy tryb życia. Jednak nie wszystko może trwać wiecznie. W pewnym momencie otrzymał zaszyfrowaną wiadomość, że członek 110 pułku jego elitarnej grupy żołnierzy specjalnych został zamordowany. Wraz z innymi członkami oddziałów specjalnych starają się rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci. Drugi sezon serialu powstał na podstawie powieści zatytułowanej Elita zabójców, która jest 11 tomem z serii.

Obsada

W serialu Reacher występują m.in.:

  • Alan Ritchson
  • Serinda Swan
  • Shaun Sipos
  • Rory Cochrane
  • Robert Patrick
  • Ferdinand Kingsley
  • Domenick Lombardozzi

Gdzie oglądać?

Cały 2 sezon serialu Reacher, podobnie jak pierwsza część, dostępny będzie na platformie Amazon Prime Video.

Kiedy premiera?

Premiera 2 sezonu serialu Reacher zaplanowana jest na 15 grudnia. Tego dnia na Amazon Prime Video pojawią się 3 pierwsze odcinki serii. Kolejne będą się pojawiać co tydzień do 19 stycznia 2024 roku.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.