Sprawdzamy najlepsze promocje na dyski twarde w marcu 2024 roku. Czy jest lepiej?

Niezależnie od tego, czy jesteś twórcą treści, graczem, czy po prostu korzystasz z komputera na co dzień, w pewnym momencie po prostu zabraknie Ci miejsca na dysku. Jednak w większości przypadków temu problemowi możemy łatwo zaradzić. Wystarczy zakupić dodatkowy nośnik bądź zmienić go na większy model. 

Może też dalej instalujesz gry na dysk mechaniczny i zastanawiasz się, czy to nie pora w końcu na przesiadkę na SSD’ka, by skrócić czasy ładowanie? By pomóc wam podjąć dedycje postanowiłem zebrać najlepsze oferty na pamięć wewnętrzną dla naszych komputerów. Znajdziecie tu nie tylko szybkie nośniki SSD w tym i NVMe, ale tek klasyczne dyski talerzowe o dużej pojemności, które umożliwią wam uporządkować wasze cyfrowe archiwum? Zatem gdzie kupimy nowy nośnik najtaniej?

Aktualizacja ofert 13.03.2024

SSD NVMe

500 GB

1 TB

2 TB

SSD Sata

500 GB

1 TB

HDD 3,5″

1 TB

4 TB

8 TB

Zewnętrzne USB

1 TB

2 TB

4 TB

Niestety dalej obserwujemy wzrosty cen pamięci. Podwyżki głównie dotyczą co prawda napędów wykorzystujących pamięć flash. Przypominam, że według niektórych prognoz ceny w 2024 roku mogą być nawet o 50% wyższe, od tych które obserwowaliśmy jeszcze pod koniec grudnia. Jednak nawet w przypadku dysków mechanicznych wcale nie jest lepiej. Problem wynika jednak z ich małej popularności, przez co sklepy często przestają uzupełniać stany magazynowe.

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.