Lord of the Fallen demo – czy można sprawdzić grę przed premierą?

Sprawdź, czy istnieje możliwość zagrania w demo gry Lords of the Fallen.

Lords of the Fallen już wkrótce pojawi się oficjalnie na rynku. Premiera gry zaplanowana jest na 13 października i będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox Series X/S oraz PS5. Twórcy bardzo mocno podgrzewają atmosferę przed debiutem, publikując nowe materiały. Według doniesień, na graczy czeka mnóstwo zawartości, w tym 13 klas postaci, 194 elementy broni i tarcz, 339 elementów pancerza, 3 warianty zakończenia oraz 30 bossów. Oczekiwania graczy także są ogromne. Jest szansa, że polska gra stanie ramię w ramię z takimi produkcjami jak Dark Souls, Bloodborne czy Elden Ring.

Czy będzie demo?

Wiele osób jednak chciałoby sprawdzić grę przed premierą, zanim dokona zakupu produkcji. Jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić i wyrobić sobie własne zdanie, jest zagranie w wersję demonstracyjną. Jeśli chodzi o Lords of the Fallen, niestety nie jest ona dostępna na żadnej platformie i nie zmieni się to (przynajmniej w najbliższej przyszłości).

Jeśli więc chcesz wcześniej sprawdzić, czy to tytuł dla ciebie, możesz zapoznać się z materiałami wideo, których cała masa dostępna jest w sieci lub poczekać na recenzje, które powinny się już wkrótce pojawić w internecie.