HBO Max – premiery i nowości września 2023. Co warto obejrzeć?

Sprawdź, jakie premiery i nowości będą dostępne na HBO Max we wrześniu 2023. Co warto obejrzeć?

Na jakie filmy i seriale warto zwrócić uwagę we wrześniu na HBO Max? Będzie co oglądać. Przygotowałem zestawienie kilku, moim zdaniem najciekawszych produkcji.

Szadź, sezony 1-3

Wrzesień rozpoczął się od udostępnienia na platformie HBO Max 3 sezonów polskiego serialu Szadź. Poznamy tutaj opowieść o polowaniu na seryjnego mordercę. Co ciekawe, jego tożsamość jest od początku znana. Wraz z kolejnymi odcinkami poznajemy motywy jego działania. Dowiemy się także, co mordercę łączy z komisarz, która prowadzi sprawę. 3 sezony dostępne na HBO Max od 1 września.

Twisted Metal, sezon 1

Akcja serialu Twisted Metal zabiera nas w sam środek postapokaliptycznej rzeczywistości. Głównym bohaterem jest outsider, który otrzymuje szansę na lepsze życie, jednak wcześniej musi dostarczyć przesyłkę, przedostając się przez niebezpieczne pustkowia. W zadaniu towarzyszy mu uzbrojony w topór złodziej samochodów. Na swojej drodze będą musieli jednak stanąć naprzeciw maruderom, którzy nie cofną się przed niczym. Serial powstał na podstawie bestsellerowej serii gier wyścigowych od PlayStation.

Sufrażystka

Głównymi bohaterkami filmu są tytułowe sufrażystki, które robiły wszystko, aby móc godnie żyć. Walczyły o swoje prawa – wyborcze, moralne, obywatelskie. Początkowo wyśmiewane i lekceważone, w późniejszym czasie oskarżane o to, że są zagrożeniem dla rodzin, prawa i honoru mężczyzn. Film przedstawia ich walkę oraz prześladowania do momentu, kiedy udało im się wywalczyć swoje prawa.

Mężczyzna imieniem Otto

Głównym bohaterem filmu jest Otto, mężczyzna, który stracił sens życia po śmierci swojej żony. Planuje skończyć z tym wszystkim, jednak jego życie zmienia moment, kiedy w sąsiedztwie zamieszkuje pełna życia rodzina. Szczególnie chodzi o Marisol, która rzuca mu wyzwanie, aby spojrzeć na świat nieco inaczej. Wszystko to prowadzi do przyjaźni, która całkowicie zmienia spojrzenie Otto na życie.

MEG 2: Głębia

MEG 2: Głębia to kolejna część filmu z Jasonem Stathamem w roli głównej. Po tym, jak ekspedycja naukowa naruszyła granicę, która oddzielała ludzkość od potworów, tylko Jonas Taylor, jest w stanie uratować świat. Przeciwnik jednak nie jest byle jaki, bo mamy tu do czynienia z trzema, ogromnymi megalodonami, które pragną tylko krwi i mięsa.