Gdzie oglądać finał Ligi Mistrzów? Transmisje w telewizji i internecie

Zastanawiasz się, gdzie oglądać finał Ligi Mistrzów? Przedstawiamy wszystkie transmisje dostępne legalnie w telewizji i w internecie.

Już dzisiaj rozpocznie się wielkie piłkarskie święto. Naprzeciw siebie staną drużyny Interu Mediolan i Manchesteru City. Ty przygotuj akcesoria niezbędne do kibicowania, a my powiemy, gdzie oglądać finał Ligi Mistrzów.

Gdzie oglądać finał Ligi Mistrzów w telewizji?

Finał Ligi Mistrzów, w którym zagra Inter Mediolan i Manchester City rozpocznie się dzisiaj o godzinie 21:00. Transmisje ze spotkania dostępne będą na kanałach Polsat Sport Premium 1, Polsat, TVP 2 oraz TVP Sport.

Gdzie oglądać finał Ligi Mistrzów w internecie?

Każdy, kto nie ma dostępu do kanałów Polsatu lub telewizji polskiej, lub po prostu chce obejrzeć mecz w internecie, będzie miał taką możliwość. Gdzie oglądać finał Ligi Mistrzów online? Transmisje dostępne będą na platformie Polsat BOX GO, stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Przebywasz za granicą i chcesz oglądać finał Ligi Mistrzów po polsku? Skorzystaj z sieci VPN, aby mieć dostęp do serwisów internetowych Telewizji Polskiej.