Gameplay EA SPORTS FC 24 – gdzie i kiedy oglądać pokaz?

EA Sports wkrótce pokaże oficjalny materiał z rozgrywki swojej nowej gry. Gameplay EA SPORTS FC 24 nadchodzi!

Jak doskonale wiemy, FIFA 23 była ostatnią odsłoną popularnej serii gier piłkarskich od Electronic Arts. Przynajmniej pod tą nazwą. Ze względu na brak porozumienia EA z organizacją FIFA, która ma prawa do marki, deweloper postanowił stworzyć grę pod zupełnie nową nazwą. W tym roku zamiast FIFA 24, na rynku pojawi się EA SPORTS FC 24. „Elektronicy” udostępnili już oficjalny trailer. Teraz przyszedł czas na pokaz rozgrywki. Kiedy i gdzie będziemy mogli go obejrzeć?

Gameplay EA SPORTS FC 24

10 lipca tego roku EA Sports opublikowało oficjalny zwiastun gry EA SPORTS FC 24. W tym samym momencie deweloperzy ogłosili, że już wkrótce, podczas specjalnego pokazu zobaczymy materiał z rozgrywki. Specjalnie na tą okazję zostanie zorganizowane specjalne wydarzenie. Stream od EA Sports rozpocznie się już jutro, 13 lipca o godzinie 18:35 czasu polskiego. Będzie go można oglądać na oficjalnym kanale EA SPORTS FC na platformie YouTube.

Plotki dotyczące premiery

Poza materiałem z rozgrywki, być może jutro poznamy także datę premiery EA SPORTS FC 24. Według informacji przekazanych przez insidera o pseudnimie billbil-kun, ta ma się odbyć 29 września. Posiadacze wersji Deluxe z kolei mają rozpocząć zabawę już 21 września. Nie są to jeszcze jednak oficjalne informacje.