Taka premiera Diablo 4 tylko w jednym mieście w Polsce. Idź i zgarnij nagrody

Na ten dzień czekały miliony graczy na całym świecie. Premiera Diablo 4 jest już na wyciągnięcie ręki i dzielą nas od niej godziny. Jeśli chcecie w wyjątkowy sposób upamiętnić ten dzień, to warto wybrać się do Poznania.

Premiera Diablo 4 w Polsce. Jedyna taka w kraju

Niektórzy gracze już od piątku mogą cieszyć się rozgrywką w Diablo 4. Co więcej, pierwszy śmiałek, pod pseudonimem Rob2628 wbił już maksymalny – 100 level, jedną z postaci. Właściwa premiera Diablo 4, zarówno w Polsce, jak i na świecie nastąpi jednak dopiero jutro – 6 czerwca.

Z tej okazji firmy Plaion i Media Markt przygotowały dla fanów gry wyjątkowe wydarzenie. Już dzisiaj o godzinie 22:30 w sklepie Media Markt w Galerii Pestka w Poznaniu odbędzie się nocna premiera Diablo 4. Czy warto się udać na to wydarzenie? Zdecydowanie tak, bowiem na graczy czekają liczne nagrody i bonusy.

Pierwsze 1000 osób, które zdecyduje się na zakup gry, otrzyma w prezencie:

  • Piekielny zestaw gadżetów Diablo 4,
  • litografie Diablo 4,
  • plakat Diablo 4 z podpisem Roda Fergussona z Blizzarda.

Dodatkowo pierwszych 150 szczęśliwców otrzyma również puzzle z Diablo 4. To jednak nie wszystko, podczas nocnej premiery odbędzie się również konkurs, w którym główną nagrodą jest konsola Xbox Series X z Diablo 4. Co trzeba zrobić, aby zawalczyć o ten piekielnie dobry zestaw? Trzeba przyjść na premierę w “piekielnym przebraniu”, inspiracja grą z pewnością będzie mile widziana.

Premiera Diablo 4 w Media Markt w Poznaniu

Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziecie na jego oficjalnej stronie. Warto jednak przy tym podkreślić, że nocna premiera Diablo 4 jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Która klasa postaci w Diablo 4 jest najlepsza? Sprawdź.

Premiera Diablo 4 w Polsce – kiedy start serwerów pełnej wersji gry?

Gracze, którzy zakupią standardową wersję gry (dotyczy to zarówno wydania pudełkowego, jak i cyfrowego) będą mogli zalogować się na serwery Diablo 4 o godzinie 1:00 w nocy 6 czerwca.