o mnie

Fm

Nazywam się Piotrek Opulski, jestem twórcą 3d-info.pl.

Pierwsza odsłona serwisu powstała w 2006 roku, jako forum fanatyków kart graficznych. Przez kilka kolejnych lat marka ewoluowała, wielokrotnie goszcząc na serwisach partnerskich budowanych poza oryginalną domeną. Ostatecznie 3d-info zmieniło się w overclocking team, który z sukcesami pracował do końca 2013 roku. Planując budowę własnego bloga technologicznego, zdecydowałem się na umieszczenie go pod adresem, który zapoczątkował moją przygodę z IT.

Specjalizuję się w tematyce innowacji, technologii mobilnych, hardware komputerowego oraz webmasteringu. Moje starsze publikacje wciąż można znaleźć w serwisach takich jak techworks.pl, oclab.pl, komputerswiat.pl oraz magazynie AndroidUser. Obecny byłem również na portalach overclock.pl i pccentre.pl w roli specjalisty od reklamy i marketingu. Kilkakrotnie podejmowałem się pracy w roli webmastera i administratora na stronach spoza tematyki technologii.

Aktualnie skupiam się na prowadzeniu własnej grupy medialnej, zrzeszonej wokół portalu Think-About.pl. Współpracuję również w roli redaktora z miesięcznikiem PCFormat i magazynem tabletowym Tap&Swipe.

Prywatnie mieszkam w Warszawie gdzie ukończyłem studia na kierunku Ekonomia. Staram się regularnie startować w biegach masowych i w każdej wolnej chwili sięgać po dobrą książkę. Gdzieś na pograniczu pracy i hobby, można odnaleźć mnie jako organizatora konkursów składania komputerów na czas – od kilku lat jest obecny na wszystkich ważniejszych wydarzeniach gamingowych.

—–

Jeśli szukasz informacji dotyczących naszej działalności w latach 2006-2012 (zawody, pokazy, publikacje), możesz odwiedzić dawną stronę grupy 3d-info pod adresem old.3d-info.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>